Home » Aktualności » Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” rozstrzygnięty

Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” rozstrzygnięty

Tuż przed zbliżającymi się świętami Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 ogłosił konkurs na najładniej przyozdobioną świątecznie salę lekcyjną.

I tym razem uczniowie nas nie zawiedli… Wszystkie klasy bardzo solidnie przygotowały się do konkursu: w salach lekcyjnych można było zobaczyć przyozdobione choinki licznymi bombkami, świecącymi lampkami, włosami angielskimi, łańcuchami ozdobnymi – zarówno kupionymi, jak również wykonanymi własnoręcznie. W każdej sali można było wyczuć atmosferę Świąt.

Arbitrem sprawdzającym wystrój klas była p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz, p. dyr. Alina Dziurkowska, p. Anna Ruszczak. Jak co roku osoby sprawdzające miały bardzo trudne zadanie!!!

22 grudnia 2023 r. wszystkie sale zostały ocenione, a przyznane punkty SU wliczył do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas.

A oto szczegółowe wyniki:

• I miejsce – klasa 1TMA, 2TEO, 4TMC, 4TEA (10 punktów)
  • II miejsce – klasa 3TEO, 3TMA  (9 punktów)
  • III miejsce – klasa 2TMB, 1TEC, 1TEA  (8 punktów)
  • IV miejsce – klasa 2TEA, 3TO, 2TEB, 1TMB, 1TEO (6 punktów)
  • V miejsce – klasa 1TO, 1TC (5 punktów)
  • VI miejsce – klasa 3TEA, 2TMA (4 punktów)
  • VII miejsce – klasa 2em (3 punktów)
  • VIII miejsce – klasa 2eb, 1eb, 1eo, 2TO, 1em, 2TE (2 punktów)
  • IX miejsce – klasa 1TOM, 1ea (1 punkt)

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Zwycięzcom gratulujemy!!!